O FIRMIE OFERTA WYMAGANIA PRAWNE KONTAKT
 
WYMAGANIA PRAWNE
 

www.wymagania-prawne.pl
UNIA EUROPEJSKA

Projekt współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Portal wymagania-prawne.pl jest z jednej strony poradnikiem prawnym, skupiającym się na wymaganiach prawnych z zakresu ochrony środowiska, a z drugiej strony zawiera narzędzia, pozwalające zarządzać wymaganiami prawnymi wewnątrz organizacji zgodnie z normą ISO 14001.

Oferujemy dostęp do aktualizowanych na bieżąco wymagań prawnych, aktów prawnych oraz druków. W naszej bazie posiadamy już prawie 1000 dokumentów, do których zaprowadzą cię intuicyjne narzędzia wyszukiwawcze. Dokumenty te są ze sobą powiązane w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić poruszanie się po portalu.

Dzięki skorzystaniu z naszych narzędzi ISO 14001 możesz uzyskać pomoc w zarządzaniu wymaganiami prawnymi i innymi wewnątrz Twojej organizacji: w prosty sposób stworzyć własną listę wymagań prawnych i innych, powiązanych z aspektami środowiskowymi oraz obiektami organizacyjnymi Twojej firmy, udostępnić wymagania prawne i inne pracownikom lub podwykonawcom, których one dotyczą, wykonywać i udokumentować okresowe oceny zgodności z wymaganiami prawnymi i innymi, w tym przy wykorzystaniu auditów wewnętrznych, nadzorować usuwanie ewentualnych niezgodności, wykrytych podczas oceny lub auditów zgodności.

W celu zapoznania się z opisem funkcjonalności portalu oraz naszą ofertą handlową wejdź w Pakiety usług.
 
  

KATALOG OFERT
Zapraszamy do zapoznania się
z pełną ofertą firmy Ecostandard


Prowadzenie prawidłowej gospodarki odpadami
program kompleksowej i efektywnej
gospodarki odpadami, obejmujący...

Programy i projekty ekologiczne
opracowanie programów ekologicznych ze wskazaniem możliwych źródeł dofinansowania
(fundusze unijne, krajowe dotacje, pożyczki i kredyty preferencyjne), ...

© Ecostandard 2006—2013